DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, OKOLÍ

Místo konání

Wellness hotel Energetic, Rekreační 1037, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Mapa

Doprava

Ubytování

Ubytování si účastníci zajišťují sami.

HOTEL ENERGETIC****

Wellness Resort Energetic se nachází 10 minut chůze od centra města. Široká nabídka wellness zařízení zahrnuje vířivku, saunu, krytý bazén a masážní salonky. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Hotel Energetic poskytuje výhled na sousední park nebo možnost odpočinku na 2 slunečních terasách. Stylová hotelová restaurace Kordulka podává tradiční pokrmy z oblasti Valašska.

Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a má posezení se satelitní TV. Některé pokoje mají balkon.


Pro účastníky konference je zajištěno ubytování za zvýhodněné ceny. Rezervace ubytování: recepce@hotel-energetic.cz, +420 606 668 101.

Více na: http://www.hotel-energetic.cz/

 

PENZION FORMAN***

Penzion se nachází v samostatné budově v těsné blízkosti Wellness hotel Energetic a nabízí ubytování v příjemném prostředí. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, telefonem a internetovým připojením. Za stravou a procedurami se dochází do hotelu Energetic****.


STRAVA

Stravování - snídaně (zahrnuty v ceně pokoje); obědy a coffee breaky jsou zajištěny v beskydském hotelu Energetic**** a jsou zahrnuty ve vložném. Společenský večer proběhne ve stylové kolibě Kordulka, která je součástí Wellness hotelu Energetic. Společenský večer je rovněž zahrnut v ceně vložného.

Zajímavá místa v okolí hotelu

V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst např. Valašské muzeum v přírodě, Pustevny i návštěva sportovních zařízení města (krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželna, golfové hřiště, zimní stadion)

Pěší vzdálenost:
Valašské muzeum v přírodě (1,4 km), Zřícenina hradu Rožnov (3,2 km), Barokní kostel Všech svatých (2,2 km), Krytý bazén s tobogánem (3 km)
 

Nad 5 km:
Pustevny (pěšky 11 km, autem 20 km), Hora Radhošť (6,9 km),
Gibon park (13 km), Přehrada Bystřička (23 km),

Více informací o Městě Rožnov